Nové postavy seriálu Ulice (2. část)

22. srpna 2008 v 16:00
V úterý jsme vám představili první dvojci nových postav, které se objeví od září na televizi Nova v nekonečném seriálu Ulice. Dnes je tu druhý díl a nové dvě postavy. Takže pokud vás zajímá, kdo bude od září v Ulici, tento článek je přímo pro vás.
MONIKA STAVNÁ (MONČA)
Postava Moniky je velice sebevědomá a o nic méně pohledná, ač to na první pohled nevypadá podle jejího chování, v hlavě má vše v pořádku. Problém je ten, že Monča je plná energie a života si užívá naplno, vyhledává mejdany, diskotéky a muže. Monika nemá stálé bydlení, ale vždy se najde někdo kdo ji nechá u sebe přespát. S muži to má kvůli své vizáži jednoduché. Začátkem září pozná na motorkářském srazu Pepana Pavlicu, který se ji líbí a nechce ho jen tak ztratit a tak se z nim vydá do Prahy, aby ho navštívila. Pepan s toho bude do jisté míry velice překvapený... Postavu Mončy si zahrála herečka, modelka a vícemiss za rok 2005 Agáta Hanychová, které úspěchu také přidalo to, že je dcerou známé moderátorky a herečky Veroniky Stropnické-Žilkové.
BORIS NEKONEČNÝ (BORISEK)
Devítiletý Borisek je typické hyperaktivní dítě, které učitelé nemají moc v lásce. Není hloupý, ale škola ho moc nebaví, zkoumá totiž úplně jiné věci, občas udělá bezmyšlenkovitě nějakou věc a potom se diví reakce druhé strany. Boris to ale nemá v životě jednoduché, zejména kvůli častému stěhovaní. Kočovný život pro malého Borise není úplně dobrý, podporu mu ale dává jeho rodina, ve které je šťastný a se kterou je velice rád... Borise si zahrál začínající herec Vladislav Rousek, který je znám především z reklam a z krátkých účinkování v divadle.
Poslední díl nových postav v Ulici završíme v pondělí, kdy vám představíme poslední dvojci.
Těšte se už brzy na www.televieznova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama