Nové postavy seriálu Ulice (1. část)

20. srpna 2008 v 10:00 |  Ulice
V novém miniseriálu o nových postavách v seriálu Ulice vám postupně ve třech dílech představíme sedm nových postav, které budou účinkovat od 1. září v nekonečném seriálu televize Nova. Do seriálu se také vrací jedna postava, která v seriálu už dlouho neúčinkovala. O ní přineseme zvláštní článek. Pojďte se podívat na první dvojci postav.
BOŽENA PUKLICKÁ
Božena Puklická je žena, která vystřídá místo v kabinetě za učitelku Lenku Drápalovou. Ta se posadí na post ředitelky školy. Usedne do kabinetu společně s Miriam Hejlovou s kterou si okamžitě padne do oka a to z mnoha důvodů, které mají společné. Obě mají rádi školu a pořádek, žijí bez manžela, mají dospělé syny - vše ale nebude tak pěkné, jak se na první pohled zdá. I mezi těmito na první pohled spokojenými kantorkami to zajiskří. Představitelkou Boženy je známá herečka Lucie Juřičková, která hraje už 16 let v divadle v Praze na Vinohradech. Diváci si jej mohou pamatovat zejména jako dabérku v seriálu Sex ve Městě nebo Closer.
RENATA NOVOTNÁ
Renata bude o října novou posilou kadeřnictví, vystřídá tedy kadeřnici Digi, která odchází. Renata je seběvědomá, šikovná a ostřílená kadeřnice, je velice upřimná a každému řekne to, co si o něm doopravdy myslí. Nemá ráda falšené přátelství a od lidí, které úplně nezná si nechává odstup. Rozumnět si bude určitě s vedoucí kadeřnictví Ingrid a to kvůli podoným povahových rysům. Rozumnět si ale určitě nebude s koleginí Simonou Pavlicovou, která na ni bude žárlit a to zejména kvůli sexy postavě a zajímavým účesům, které umí vyčarovat i na někom u koho by se to vůbec nečekalo. Renata ale skrývá jedno tajemství. Jaké ? Herečka, která seriálovou Renatu hraje se jmenuje Lucie Štěpánková a účinkuje též v divadle na Vinohradech.
SLEDUJTE SERIÁL ULICE OD 1. ZÁŘÍ V 18:30 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kamil Kamil | 20. srpna 2008 v 10:00 | Reagovat

Dobrý.......

2 Kuba Kuba | 20. srpna 2008 v 10:28 | Reagovat

Je na autora tohoto blogu nějaký kontakt (email)? Rád bych skontaktoval, ale nechci to řešit tady přes komentáře. Děkuji.

3 web web | E-mail | 20. srpna 2008 v 13:09 | Reagovat

Tady je kontakt.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama