Nové podzimní jingly !

31. srpna 2008 v 16:00 |  Novinky
Podzim se nezadržitělně přiblížil a podzimní sezóna se na plno rozjede už dnes večer po televizních novinách. Proč ? Tak to se dozvíte v dnešním posledním prázdninovém článku na našem blogu.
Už bývá zvykem, že Nova každý rok připravuje celkem čtyři sady jinglů a předělů, vyjímkou tomu není ani letos a proto ty letní vystřídají nové podzimní znělky a upoutávky. U Novy bývá zvkyem už několik let, že na jaro, léto, podzim a zimu připraví nějaké zajímavé tématicky laděné spoty, na léto si připravila soubor několika kulatých věcí, které spojila na své obrazovky a uskutečnila něco jako velkou koláž.
Na podzim se ve spotech objeví po nějaké době hvězdy televize Nova. Těšit se můžete tědy na zajímavé postavy z vašich oblíbených pořadů, ale hlavně se můžete těšit na vaše oblíbené postavy ze seriálů, které Nova hojně vysílá.
A kdy můžete tuto velkou změnu čekat? Ještě několik málo minut můžete sledovat ony staré znělky, někdy kolem 19:55 nadobro skončí znělky staré a na obrazovku se přivalí stejně jako novinky ve vysílání nové a krásné spoty.
No a to je právě šance pro vás, podělte se v naší diskuzi pod článkem s námi o váš názor na to, jak se vám líbí nové jingly a zda se vám líbí více než ty letní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 31. srpna 2008 v 16:55 | Reagovat

spoty už jsem viděl dřív a jsou dobré

2  Štěpán L. Štěpán L. | E-mail | 16. června 2009 v 17:34 | Reagovat

Nevíte náhodou kde bych si je mohl prohlídnou mimo vysílání eventuálně stáhnout? Předem děkuji za odpověď

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama