Nova Sport

2. srpna 2008 v 10:00 |  Nova Sport
Už od letošního podzimu (přesné datum zatím není známe) by se měla s nynější sportovní televizní stanice Galaxie sport stát Nova sport. Nova sport se tedy zařadí ke značkám koncernu CME jako Nova a Nova cinema. Toto sjednocení se plánuje už dlouhou dobu a nyní se opraavdu uskuteční a to u příležitosti jedné významné události, která proběhne na podzim. Jaká významná událost to bude, zatím není jisté, podle jistých zdrojů se jedná o vysílání ve vysokém rozlišení HD. A zda bude kanál vysílát v rozlišení 16:9 není ještě potvrzeno s největší pravděpodobností ale ano.

Galaxie sport patří mezi kanály CME od září 2005, kdy jej tato společnost koupila, internetové stránky má přitom společně se stránkami televize Nova. Stanice vysílá sportovní události jako Formule 1, Premier League, NBA, NHL nebo ATP Masters.

S jistotou, ale můžeme prozradit, že Nova sport bude jedním s největších projektů televize Nova, který se bude řadit mezi projekty jako nové news centrum a studio televizních novin nebo nový portál tn.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zix Zix | 15. května 2009 v 17:47 | Reagovat

1.řádek má bejt určitě ZNÁMÉ a né "známe".
3.řádek meá bejt určitě OPRAVDU a né "opraavdu"

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama