Neviňátka aneb upřímnost na zabití - NOVINKA

15. srpna 2008 v 16:00 |  Sezóna 2008/2009
Po boku talkshow Michala Suchánka a Richarda Genzera Mr. GS se můžete těšit na další. Nebude to úplně taková talkshow na kterou jsou lidé zvyklí, ale bude se jednat o jeden zajímavý formát, který na televizní obrazovce bude mít také premiéru.

Pořad se jmenuje Neviňátka bude probíhat vždy aktuální témata, co se stali v minulém tématu a nechá je glosovat dětmi mezi pěti až sedmnácti lety. Něco podbného se vysílá a to v rozhlasovém podání v jednom veřejnoprávním rádiu a pořad má veliký úspěch.

Moderátorského žezla se chopí moderátorka, která má s moderovaním obecně, tak s moderováním na Nově velké zkušenosti. Před časem totiž moderovala diskusní pořad Áčko a o koho se jedná ? Onou moderátorkou je známá Pavlína Wolfová - dcera známe moderátorky Pavlíny Filipovské. Pavlína Wolfová se na natáčení pořadu moc těší a těší se také na jednotlivé glosy, které děti mají.

Pořad se bude vysílat jednou týdně a to vždy v sobotu v 17:30. Tedy před pořady Občanské judo a Rady ptáka Loskutáka.
Sledujte tedy pořad Neviňátka UŽ OD 7. ZÁŘÍ V 17:30 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tom tom | E-mail | 14. září 2008 v 17:50 | Reagovat

Větší blbost jsem v životě neviděl, člověk se děsí toho, co bude. Protože jestli jsou všichni zástupci oné generace tak nevzdělaní... škoda mluvit. Kdyby ty blbosti, co řeknou aspoň uvedli na pravou míru, ale oni nechají lidi, co to sledují - i tu mládež -  bez vysvětlení a potom to tak dopadá.

2 stana flakasova stana flakasova | E-mail | 19. dubna 2015 v 12:23 | Reagovat

Pamatuju si když jsme to natáčeli ten pořad bylo 8 let dělala jsem na neviňátka reklamu s paní Šarkou

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama