Nebezpečné hry 2 a Hrdina

21. srpna 2008 v 16:00 |  Premiérové filmy
Po dlouhé době se na našem blogu můžete dozvědět nějaké informace o premiérových filmech, které Nova připravuje v intervalu 14-ti dní. Pojďte se s námi podívat na filmy Nebezpečné hry 2 a film Hrdina.
NEBEZPEČNÉ HRY 2
Jednás e o americká erotický thriller, který byl natočen už v roce 2004 pod taktovkou známeho režiséra Jacka Pareze, který se podílel na natáčení známého dobrodružného seriálu Herkules. Film pojednává o velkých penězích. O tyhle peníze mají ale zájem dvě úchvatné dívky Susan Ward a Leila Arceri, nejsou ale sami, kdo chtějí ony miliony získat a tak se strhne neuvěřitelný závod a zápas o peníze, film je plný nečekaých zvratů, napínavých scén a v neposlední řade tu nechybí ani několik krásných dívek.
SLEDUJTE FILM NEBEZPEČNÉ HRY 2 V PONDĚLÍ 1. ZÁŘÍ VE 22:45 NA NOVĚ
HRDINA
Jedná se o dobrdoružný, ale také trochu akční film s činsko-hong-kongské produkce, který se řadí po bok takových filmů jako byl Tygr a drak. Film pojednává o době před dvěma tisíci lety, kdy byla Číny ještě rozdělena na sedm různých království. Čínská vládce vypsal obrovskou odměnu pro toho, kdo odstraní jeho nejnebezpečnější nepřátele, nikdo se nepředvede jako vynikajcí bojovník až jednou celou bitvu vyhraje malý nijak výrazný úředník, s kterého se stane bojovník. Tento napínavý film z roku 2002 doprovázen tradiční hudbou si určitě nenechte ujít.
SLEDUJTE FILM HRIDINA 4. ZÁŘÍ VE 22:45 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama