Natáčí se Ulice !

6. srpna 2008 v 16:00 |  Ulice
A je to konečně tady, diváci svého oblíbeného nekonečného seriálu, který už běží na obrazovkách televize Nova s přestávkami vždy v léte třetím rokem, se konečně dočkali. Po téměř dvouměsíční natáčecí pauze, kdy měli herci a štáb absolutní klid od natáčení s vyjímkou několika secénáristů, kteří se asi dvakrát za prázdniny sešli pod záměrem vymyslet nějaké nové dějové linky na 4. sezónu tohoto seriálu.
UŽ TOTO PONDĚLÍ tedy 11. SRPNA se naplno rozjede natáčení úplně nových dílů, které můžete sledovat už od PONDĚLÍ 1. ZÁŘÍ. Ještě před tím, ale Nova uvede velký pilotní díl, který se natáčel koncem měsíce června a začátkem měsíce července. Vysílání televize plánuje na víkend před začátkem měsíce září a to samozřejmě v hlavním vysílacím čase ve 20:00, zda to bude v sobotu nebo v neděli na to si budeme muset ještě chvíli počkat.
O tomto pilotním díle vám ještě na našem webu přineseme podrobnější informace. Stejně tak vám přinesem informace o jedné s postav, která v seriálu hraje, ta se totiž ze seriálem Ulice rozloučí, které to bude ?
Čtěte už brzy na www.televizenova.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama