Natáčí se další film

24. srpna 2008 v 16:00 |  Novinky
Televize Nova po kratší pauze opět natáčí další film. Tentokrát to ale nebude jen další obyčejný český film, natáčí se totiž v mezinárodní koprodukci. Po filmech jako Svatba na bitevním poli, František je děvkař nebo Bobule, které měli letos premiéru v kinech se Nova rozhdola podívat se za natáčením do slunné Itálie.
Spolu s italskou produkcí nyní natáčí nový česko-italský film, který se točí na motivy knihy, kterou sepsal Michal Vieweg. Je to už 3. film, který se na Nově podle tohoto autora točí. Film se jmenuje Případ nevěrné Kláry a podle prvních ukázek, by tento film mohl mít úspěch i v zahraničí.
Příběh se odehrává v součastnosti a vypráví o životě jednoho soukromého detektiva, který se kvůli špatnému rozhodnutí, myšlenému dobře dostane do sledu událostí, které ho dostanou až k tomu, že skončí zavražděn ve vlastní kanceláři.
S českých herců, co si ve filmu zahrají, je to jedna s nejúspěšnějších herečkek Česka - Aňa Geislerová nebo herec, který si zahrál už v několika zahraničních filmech po boku různých hvězd Miroslav Šimůnek, který hrál i v seriálu Ulice.
Celý film by se měl v kinech objevit na jaře příštího roku, kdy bude mít premiéru na Nově není upřesněno, pravděpodobně na jaře nebo podzim 2010.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama