Kriminálky pokračují !

12. srpna 2008 v 10:00 |  Sezóna 2008/2009
V pondělí jsme vám představili jeden s hitů nadcházející sezóny a to Kriminálku Anděl. Spolu s tím, ale nastupují i zahraniční krimminálky. Obě kriminálky jsou velice známé a oblíbené a vy se na ně můžete těšit už od prvního zářiového týdne.
Kriminálka Las Vegas (CSI), která vznikla jako úplně první v USA bude pokračovat každý čtvrtek po seriálu Ordiance v růžové zahradě a seriálu Comeback svoji sedmou řadou. Pátá řada vystřída v pátek 22. srpna seriál Redakce a pokračovat bude i od září každý všední den před seriálem Ulice. Bát se nemusíte ani do budoucna v USA zanedlouho začne devátá řada tohoto seriálu.
Kriminálka Miami (CSI: Miami) je o něco mladší kolega té velké kriminálky a vy se ni můžete těšit každé úterý po seriálu Ordinace v růžové zahradě. Sympatický vyšetřovatel Horatio Caine v podání výtečného herce Davida Carusa se na vác už moc těší a to v premiéře 5. řady tohoto skvělého seriálu. Fanoučci se také nemají čeho bát v USA se bude vysílat už sedmá řada.
No a co se týče poslední z této trojce Kriminálky New York (CSI: NY), tak na tu se můžete těšit už v příštím roce na jaře, kdy naváže na skončení některé z těchto dvou kriminálek.
KRIMINÁLKA LAS VEGAS OD 28. SRPNA A KRIMINÁLKA MIAMI OD 2. ZÁŘÍ NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama