Kriminálka Anděl - NOVINKA

11. srpna 2008 v 16:00 |  Sezóna 2008/2009
Dlouhé spekulace o kriminálním seriálu, který se má objevit na televizi Nova se konečně naplnili a dokonce se i potvrdili. Ano je to tak na Nově budete moci sledovat od září první kriminální seriál v historii komerčních televizí.

Kriminálka Anděl má být něco jako česká verze tolik úspěšné Kriminálky Las Vegas, New York nebo Miami. Samozřejmě, že tento seriál nebude natočen s takovou precizností jako tyto zahraniční seriály, ale zase bude nám divákům velice blízký, protože bude přizpůsoben prostředí České republiky.

Seriál má celkem patnáct dílů a sledovat jej můžete hned od pondělí 1. září, kdy se na Nově ve 20 hodin objeví první díl. Hlavní role v tomto seriálu si vystřihli herci jako Martin Stropnický, který si zahraje hlavního vyšetřovatele, v roli soudního patologa se vám představí herec, kterého jste na Nově ještě nemohli vidět a to Ladislava Freje.

Už za nedlouho můžete na televizní obrazovce sledovat upoutávku nebo chcete-li trailer na tento seriál, který se opravdu povedl a pokud trailer vystihuje vytvořený seriál, tak se máme na co těšit.
Do budoucna Nova připravuje i další kriminální seirály, které by se mohli objevit na televizní obrazovce už na jaře a to Policii Modrava a seriál podle skutečné události Expozitura.

KRIMINÁLKA ANDĚL UŽ 1. ZÁŘÍ VE 20:00
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Danica Śerifović Danica Śerifović | 20. srpna 2008 v 11:48 | Reagovat

Bohužel to je jen kopie skvělého slovenského seriálu Mesto tieňov

2 Rattle Rattle | Web | 30. října 2008 v 23:09 | Reagovat

Ale prdlajs. Sice to točili Slováci, ale tak svěle v posledním tažení vypadajího velitele jako je Stropnický v Mestu tieňov nenajdete...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama