Fotbal na Nově !

9. srpna 2008 v 10:00 |  Novinky
Televize Nova zařadí do svého televizního programu po boku také sportovní události jako je Formule 1 další sport a to fotbal. Ten se čas od času na obrazovce objeví, nyní to ale bude v hlavním vysílacím čase ve 20 hodin.
Jedná se o přátelské fotbalové utkání a kdo bude hrát ? Mezi sebou svedou boj Česká republika a Anglie. Tento fotbalový zápas si určitě nemůže nechat ujít žádný pořádný fotbalový fanoušek, protože se během zápasu a v pauzách dozvíte mnoho zajímavých informací. Jaké ?
TV NOVA si pro vás připravila exklusivní reportáž o novém trenérovy českého fotbalového týmu Petra Rady, uvidíte také hráče Davida Beckhama v situaci, jak ho určitě neznáte, uvidíte také reportáž o fotbalovém chrámu ve Wembley.
Bude toho ale mnohem více, více rozhovorů, reportáží a komentářů. Takže sledujte fotbalový zápas Česká republika - Anglie VE STŘEDU 20. SRPNA VE 20:00 NA NOVĚ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 _ _ | 20. srpna 2008 v 12:53 | Reagovat

Dnes ve 20:00 bude odvysílán další díl seriálu "Beze stopy".

Přenos z fotbalu začne přibližně ve 20:50, utkání bude zahájeno ve 21:00. Po jeho skončení budou následovat další plánované pořady s časovým posunem.

2 _ _ | 20. srpna 2008 v 13:05 | Reagovat

Proč ten fotbal raději nevysílají na kanálu Galaxie Sport?

Tam by se to lépe hodilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama