Comeback na internetu

25. srpna 2008 v 16:00 |  Comeback
Minulý týden v pondělí, tedy více než čtrnáct dní před začátkem zbrusu nového sitcomu televize Nova se objevil jeho první díl nelegálně na internetových stránkách. Televize Nova o tom nemá ani ponětí a promo DVD, na kterém vše bylo se dostalo tajně až nám. Kvůli nelegálnímu obsahu nemůžeme zvěřejnit internetové stránky a odkazy na tento seriál.
Po shlédnutí pilotního dílu seriálu musíme říci, že tento sitcom se opravdu povedl. Nejedná se už o nějaké trapné vtipy v podání sitcomů minulých, které si podle nás ani název situační komedie nezaslouží. První minuty seriálu jsou opravdu super. Používají inteligentní humor, který se mnohdy rovná typickému americkému sitcomu.
Hlavní role si zahrály dva herečtí kolegové a to Martin Dejdar a Tomáš Matonoha, které své role stvárňují dokonale. Zejména pan Dejdar, který si hned v prvním díle zahrál dvojroli. V dalších rolí se představí výborný Matěj Ruml nebo herečka Dana Batulková.
V prvním díle se mohou diváci těšit na příběh o bulvárním pořadu Boží mlýny, kterého se bojí hlavní představitel, coby tehdejší popový zpěvák. Zato Ozzák si s tím hlavu nedělá, ten se stará pouze o autoškolu, kterou nyní dělá. Největší zlo pro něj jsou dopravní značky, ty mohou za všechny nehody a proto se rozhodne je ze silnic odstranit.
Pro milovníky typického sitcomového humoru je tento seriál ideální. Sitcomu dáváme 90 % a těšíme se na jeho další pokračování
COMEBACK OD 4. ZÁŘÍ KAŽDÝ ČTVRTEK VE 21:20
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama