4. řady oblíbených seriálů

20. srpna 2008 v 16:00 |  Novinky
Dnes vám naposledy představíme nové seriály, které Nova chystá na podzimní sezónu. Bude se jednat o čtvrté řady vašich nejoblíbenějších seriálů, které na Nově běží.
DR. HOUSE (HOUSE MD.)
Legendární americký seriál, jehož 4. řadu uvede v premiéře televize Nova poběží na obrazovkách jednou týdně a to v pondělí. Seriál o zvláštním doktorovy, který i přes jeho chování umí vyléčit ty nejzapeklitější choroby, které se objeví. Není u toho sám, pomáhají mu v tom tři nejlepší léakři a samozřejmě ty nejmodernější diagnostické postupy. Tento seriál je jeden s nejsledovanejších na světě a jedním s nejúspěšnějším lékařským seriálem. 4. řada se vysílala v USA v loňském roce a má celkem 16 dílů. Hned v prvním díle se Dr. House pokusí diagnostikovat chorobu u mladé ženy, která zkolabovala v kanceláři.
ZTRACENI (LOST)
V průběhu 71 dílů jste mohli sledovat napínavé osudy hrdinů, kteří ztroskotali na ostrově. Sledovat jste mohli 3 řady. Od září každou neděli můžete sledovat pokračování a to 4. řadu, která se vysíla v USA letos na jaře. 4. řada má jen 14 dílů - jsou ale kvalitní a natočeny jsou s obrovskou kvalitou. Napínavé scény budou v seriálu převládat, těšit se můžete také na nové postavy. V prvním díle připluje na ostrov pomoc, bude to ale opravdová pomoc ? Dozvíte se v několika dílech.
Sledujte tedy vaše oblíbené seriály a jejich pokračování...
DR. HOUSE KAŽDÉ PONDĚLÍ OD 1. ZÁŘÍ V 21:50 A
ZTRACENI KAŽDOU NEDĚLI OD 31. SRPNA V 22:10 NA NOVĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pila Pila | 20. srpna 2008 v 16:13 | Reagovat

Zajímavé...

2 Pizzzzzzzdo! Pizzzzzzzdo! | 21. srpna 2008 v 9:12 | Reagovat

TRApNější BlOg SnaD NeEXisTuJe!!!!! KoNdO ZajEBaNa!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama