36/2008

31. srpna 2008 v 10:00 |  Next week
Už zítra začíná nový týden a s tím se na plno rozjíždí nová podzimní sezóna a proto můžeme čekat trochu obsáhlejší vydání Next week.
Na seriálové scéně je tento týden živo už v pondělí se můžete těšit na premiérovou 7. řadu seriálu Raymonda má každý rád v hlavním vysílacím čase pak začíná nový 15dílný krimiseriál Kriminálka Anděl a v 21:50 Nova uvede 4. řadu amerického seriálu Dr. House. V úterý brzo ráno v 00:35 startuje repríza druhé řady seriálu Taxík ve 13:15 pak repríza komediálního serílu Dva z Queensu, jeho 5. řada. Večer ve 20:00 pokračuje Ordinace v růžové zahradě 2 a hned po ní nová 5. řada Kriminálka Miami. Ve čtvrtek po Ordinaci startuje nový česká sitcom s názvem Comeback a v neděli ve 20:00 začíná nová 4. řada českého seriálu Pojišťovna štěstí.
Filmové pole přinese v tomto týdnu celkem 7 premiérových filmů. V pondělí to bude americký film Nebezpečné hry 2. Ve čtvrtek se můžete těšit na čínsko-hongongský film Hrdina. Na pátek časně ráno ve 00:40 je nachystán americký thriller Hodiny zoufalství, ve 20:00 pak premiéra amerického filmu Princ a já 2 hned po něm následuje americký krimifilm Collateral ve 22:00. No a v neděli brzo ráno ve 00:20 očekávejte americko-kanadský thriller s názvem Sám v temnotě.
Po prázdninové pauze se také tento týden vrací některé pořady. V pondělí je to Víkend, vúterý 112 - v ohrožení života. V sobotu pořad pro mladé Eso a v neděli pořady Rady ptáka Loskutáka, Občanské judo a Střepiny. Připraveny jsou i novinky a to pořad Neviňátka a nedělní Odpolední televizní noviny.
Tento týden se tedy bude na co dívat, já doufám, že jste si už vybrali nějaké pořady, které budete pravdielně sledovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama