35/2008

24. srpna 2008 v 10:00 |  Next week
Nový týden je tu opět a to tentokrát poslední prázdninový, už příští týden se naplno rozjede podzimní televizní sezóna, ale ještě před tím si pojďme připomenout, co si pro vás Nova nachystala na týden s číslem 35.
Seriálová tvorba je o něco pestřejší než minulý týden, ve čtvrtek ve 21:15 Nova uvede premiérovou sedmou řadu seriálu KRIMINÁLKA LAS VEGAS o den později je to krimiseriál s názvem ZÁKON A POŘADEK: ZLOČINNÉ ÚMYSLY - jeho první řada. No a v neděli startuje tolik očekávaná čtvrtá řada seriálu ZTRACENI. A co se týče repríz tak se jedná o reprízu druhé řady seriálu LEA PÁRKER, ta startuje ve středu a v sobotu je to repríza pohádkového seriálu KAMARÁDI Z LESA.
Filmové premiérové pole bude také o něco pestřejší v pátek se můžete těšit na německý katastrofický film VĚŽ V PLAMENECH ve 20:00. Sobota bude patřit akční komedii AKCE NEMLUVNĚ, 25 minut po půlnoci. No a v neděli se máte na co těšit hned 3 premiérové filmy. Už odpoledne ve 13:05 to bude americká komedie LÁSKOU PRAŠŤENÁ, večer ve 20:00 hodin stratuje rodinná letní komedie nebo také pilotní díl ke čtvrté sezóně Ulice s názvem ULICE: VELKÁ TROJKA. A přesně o půlnoci to bude americký thriller DÍVKA NA TELEFONU. No a na konec vám představíme filmy, sice premérové, ale vysílané přes den, ten první uvidíte ve středu s názvem VĚTRNÁ BOUŘE a o den později ve čtvrtek můžete sledovat rodinný film BÍLÝ KŮŇ.
Nezapomeňte, že do vysílání se po prázdinové pauze vrací pořad Michala Suchánka a Richarda Genezera MR. GS a to v neděli ve 21:40. A už podruhé můžete také sledovat nejdramatičtější okamžiky ze seriálu Ztraceni v neděli v 15:05 se dívejte na ZTRACENI V 8:15.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roman.P Roman.P | 24. srpna 2008 v 16:55 | Reagovat

Nháj se tady zapomělo na Ordinaci v růžové zahradě...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama