34/2008

17. srpna 2008 v 10:00 |  Next week
Týden se s týdnem sešel a je tu opět další vydání Next week. V tomto článku se opět dozvíte vše zajímavé, co pro vás chystá televiez Nova na příští týden. Bude to trochu více stručnější, protože novinek je pomálu ale doufám, že i přesto si něco zajímavého vyberete.
Ze seriálové nabídky tu není žádná premiéra, ale Nova si pro vás na páteční den připravila hned tři reprízy. V dopoledních hodinách to bude reprízy čtvrté řady francozského krimiseriálu JULIE LESCAUT. V podvečer to bude repríza amerického kriminálního seriálu KRIMINÁLKA LAS VEGAS a sice jeji pátá řada. A v sobotu časně ráno je to repríza 1. řady amerického seriálu ÚTĚK Z VĚZENÍ.
Filmová nabídka pestrá také nebude, alespoň co se týká těch premiérových. Televize Nova si nachystala jen 2 premiérové filmy. Ten první uvede v sobotu 23. srpna ve 20 hodin a nese název KATE & LEOPOLD a jedná se o americkou romantickou komedii. No a druhou a zároveň poslední novinkou je italská kriminální komedie s názvem TAJNÁ ZBRAŇ sledovat ji můžete v neděli v 9:10.
Po čtrnácti dnech se na obrazovku Novy opět vrací závod Formule 1. Tentokrát se můžete těšit na VELKOU CENU EVROPY závod začíná v neděli ve 13:30. Zajímá vás seriál Ztraceni, jste jeho fanouškem, tak se podívejte na to nejlepší ze seriálu Ztraceni v dokumentu s názvem ZTRACENI V 8:15 (Lost in 815) během 8 minut a 15 sekund se vám představí ty nejlepší momenty seriálu, pořad sledujte v neděli v 16:15.
Nábidka pro následující týden je u konce, já doufám, že jste si vybrali a těším se zase za týden u dalšího Next week.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama