33/2008

10. srpna 2008 v 10:00 |  Next week
Je tady opět neděle a je na čase si představit opět novinky, které uvádíme pravidelně každou neděli v naší rubrice Next week, které vás čekají příští týden.
Začneme jako tradičně seriály, v tomto týdnu se můžete těšit jen na jeden premiérový seriál a to sice seriál Báječní lidé (o tomto seriálu tu je už článek), ten televize Nova uvede v sobotu 16. srpna. Čekají na vás také dvě reprízy a to třetí řada amerického seriálu Ztraceni, která je pro vás nachystaná od 12. srpna a o den pozdějí tedy 13. srpna třetí řada amerického seriálu Gilmorova děvčata.
Na filmovém poli to bude o něco zajímavější. Nova si pro diváky připravila celkem šest premiérových filmů, které uvede téměř každý den. Hned z kraje týden tedy v pondělí 11. srpna uvede americký thriller Mnichov v 21:15. V úterý to bude druhý a zároveň závěrečný díl amerického thrilleru Hadův faktor ve 22:15. Ve středu to bude americký film Pirani útočí ve 23:35. Na sobotní večer je nachystán americko-německý film Žít po svém ve 20:00 a druhý den hned ráno v 00:25 je připravena francouzsko-britská komedie Agenti nula nula. Na nedělní 22 hodinu se těšte na kanadský krimifilm Na nočních vlnách.
Tolik z 33. týdne, na další novinky se můžet těšit opět za týden na www.televizenova.blog.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama