32/2008

3. srpna 2008 v 10:00 |  Next week
Vždy v neděli (jako je dnes) se vždy dozvíte to, co uvede televize Nova v týdnu dalším, budou to tedy nové seriály, premiéry filmů, nové pořady nebo témata v pořadech aktuálních.
Na seriálové scéně bude příští týden docela veselo budou tu totiž hned tři premiéry. Už zítra tedy v pondělí se můžete těšit na úplně novou pátou řadu seriálu Dva a půl chlapa (19 dílú). V úterý pak začíná nový třináctidílný americký seriál Slepá Justice a ve středu se ukáže premiérová třetí řada Plastické chirurgie s.r.o. se čtrnácti novými díly. V následujícím týdnu se dočkáte také reprízy 3. řady Julie Lescaut, 3. řady Redakce a 4. řady Kobry 11.
Na filmovém poli se objeví hned 6 premiérových filmů. Už v pondělí ve 21:55 se vysílá americký kriminální film JACKIE BROWNOVÁ. V úterý ve 22:20 to bude první díl amerického thrilleru HADŮV FAKTOR. V sobotu ve 20:00 se můžete těšit na americko-britský válečný film podle skutečné události RYTÍŘI NEBES ve 22:40 potom americko-australský horor PROPAD DO TEMNOT a americko-dánská komedie PLÁN B potom v 0:20. Na neděli je připraven premiérový kanadský thriller VYHLÍDKA STRACHU ve 21:55.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama