Srpen 2008

Odchod z Ulice !

13. srpna 2008 v 10:00 Ulice
Nekonečné seriály mají ve zvyku, že někteří herci, i když jsou velice oblíbení, tak jednou musejí seriál opustit a to z důvodu, aby je vystřídali postavy nové. Tato situace se nevyhne ani jedinému nekonečnému seriálu v Česku a to Ulici.
Do nové čtvrté sezóny příjde o několik postav, které si už v seriálu nezahrají. V červnu odešel pan Král, kterého si zahrál Radoslav Brzobohatý a na září a další přilehlé podzimní mesíce se chystá odchod dalších.
Médii už přešla herečka, která v seriálu stvárňuje Dagmar Bendovou-Stránskou (Digi), ta má seriál opustit z důvodu, že se bude s Ulice stěhovat někam více do města. V reálu je to z důvodu, že by chtěla dítě a díky plnému vysílacímu plánu, by na něj něměla čas.
Další postavou, která od září po třech letech usilovné práce na tomto seriálu odchází je herečka Tereza Brodská, která v seriálu hraje matku dvou pubertálních dětí a to Bára Jordánová. Ta také na vlastní žádost odchází. Zatím není jasné, jak scénáristé tento problém vyřeší. Určitě se to brzy dozvíme z našeho oblíbeného seriálu.
Příště se dozvíte novinky o připravovaném celovečerním filmu, který Nova uvede. Už brzy na www.televizenova.blog.cz

Ordinace speciál !

12. srpna 2008 v 16:00 Ordinace v růžové zahradě
Když se v červnu zavřeli dveře kamenické nemocnice, všichni už netrpělivě čekali na to až se v září zase otevřou. Čas ale jak všichni víme plyne velice rychle a onen podzimní ěmsíc září se nezadržitelně blíží a s tím i vysílání seriálu Ordinace v růžové zahradě.
Tvůrci si pro vás připravili spoustu nových překvapení a to zejména nové postavy, prostředí a další, o tom se brzy na našem webu dozvíte. Ale ještě před tím než vše v září vypukne si pro vás připravili na poslední prázdninový čtvrtek jeden speciální díl a o čem bude ?
Speciální díl nese název Ordinace - místo šťastných lásek aneb Než začneme ordinovat. V tomto střihovém dílu se dozvíte vše podstatné, co jste mohli sledovat v minulé sezóně vašeho oblíbeného seriálu. Celý tímto pořadem vás provede herec Jan Šťastný, který je v seriálu jen krátce a ztvárňuje zde postavu Dalibora Frynty.
Ve střiháku ordinace se například dozvíte vše o láskách doktora Pusenského a podíváme se také blíže na vztah architekta Hakena jeho ženy Hakenové a zejména jeho nové přítelkyně Pavly Barnové.
Nenechte si tedy určitě ujít tento speciální díl připraven je pro vás na ČTVRTEK 28. SRPNA VE 20 HODIN NA NOVĚ.

Kriminálky pokračují !

12. srpna 2008 v 10:00 Sezóna 2008/2009
V pondělí jsme vám představili jeden s hitů nadcházející sezóny a to Kriminálku Anděl. Spolu s tím, ale nastupují i zahraniční krimminálky. Obě kriminálky jsou velice známé a oblíbené a vy se na ně můžete těšit už od prvního zářiového týdne.
Kriminálka Las Vegas (CSI), která vznikla jako úplně první v USA bude pokračovat každý čtvrtek po seriálu Ordiance v růžové zahradě a seriálu Comeback svoji sedmou řadou. Pátá řada vystřída v pátek 22. srpna seriál Redakce a pokračovat bude i od září každý všední den před seriálem Ulice. Bát se nemusíte ani do budoucna v USA zanedlouho začne devátá řada tohoto seriálu.
Kriminálka Miami (CSI: Miami) je o něco mladší kolega té velké kriminálky a vy se ni můžete těšit každé úterý po seriálu Ordinace v růžové zahradě. Sympatický vyšetřovatel Horatio Caine v podání výtečného herce Davida Carusa se na vác už moc těší a to v premiéře 5. řady tohoto skvělého seriálu. Fanoučci se také nemají čeho bát v USA se bude vysílat už sedmá řada.
No a co se týče poslední z této trojce Kriminálky New York (CSI: NY), tak na tu se můžete těšit už v příštím roce na jaře, kdy naváže na skončení některé z těchto dvou kriminálek.
KRIMINÁLKA LAS VEGAS OD 28. SRPNA A KRIMINÁLKA MIAMI OD 2. ZÁŘÍ NA NOVĚ

Kriminálka Anděl - NOVINKA

11. srpna 2008 v 16:00 Sezóna 2008/2009
Dlouhé spekulace o kriminálním seriálu, který se má objevit na televizi Nova se konečně naplnili a dokonce se i potvrdili. Ano je to tak na Nově budete moci sledovat od září první kriminální seriál v historii komerčních televizí.

Kriminálka Anděl má být něco jako česká verze tolik úspěšné Kriminálky Las Vegas, New York nebo Miami. Samozřejmě, že tento seriál nebude natočen s takovou precizností jako tyto zahraniční seriály, ale zase bude nám divákům velice blízký, protože bude přizpůsoben prostředí České republiky.

Seriál má celkem patnáct dílů a sledovat jej můžete hned od pondělí 1. září, kdy se na Nově ve 20 hodin objeví první díl. Hlavní role v tomto seriálu si vystřihli herci jako Martin Stropnický, který si zahraje hlavního vyšetřovatele, v roli soudního patologa se vám představí herec, kterého jste na Nově ještě nemohli vidět a to Ladislava Freje.

Už za nedlouho můžete na televizní obrazovce sledovat upoutávku nebo chcete-li trailer na tento seriál, který se opravdu povedl a pokud trailer vystihuje vytvořený seriál, tak se máme na co těšit.
Do budoucna Nova připravuje i další kriminální seirály, které by se mohli objevit na televizní obrazovce už na jaře a to Policii Modrava a seriál podle skutečné události Expozitura.

KRIMINÁLKA ANDĚL UŽ 1. ZÁŘÍ VE 20:00

Pořady, které pokračují i od září (2. část)

11. srpna 2008 v 10:00 Sezóna 2008/2009
V úterý jsme vám představili některé pořady, které se budou vysílat i na podzim, tedy přes letní pauzu nevymyzely a natáčejí se nové. V dnešním druhém díle tomu bude taky tak, opět vám představíme další pořady, které i přes všechny různé dohady a spekulace budou od září pokračovat.
Rady ptáka Loskutáka - tento legendární pořad, ve kterém se dozvíte leccos o vaření, kutilství a úpravě zahrad se na televizní obrazovce objevil už 345 krát. Moderátory jsou už od pořátku Adéla Brousková-Gondíková a Dalibor Gondík, tento sourozenecký pár pořad moderuje bravurně a patří mezi jedny z nejlepších moderátorů Novy. První poprázdninový díl sledujte v neděli 7. srpna
Občanské judo - pořad Pavlíny Dankové, který stojí na vaší straně je s televizí Nova spjat už od jeho počátku a v sezóně 2008/2009 ho můžete opět vídat
Na vlastní oči - pořad, který měl být už několikrát zrušen, kvůli nákaldnosti se opět dochoval a pokračovat bude a to s moderátory Radkem Johnem a Josefem Klímou, tento pořad vysílá Nova již 13. rokem a stále má své diváky
Těšit se můžete na poslední 3. díl, kde vám opět představíme a to tentokrát naposledy, pořady, které pokračují i od září. Už brzy na www.televizenova.blog.cz

Vrací se Hvězdná brána !

10. srpna 2008 v 16:00 Sezóna 2008/2009
Všichni fanoušci seriálu Hvězdná brána v originále Stargate už nemusí zoufat. Jejich oblíbený seriál se po roční přestávce opět vrací na televizní obrazovky. Milovníci tohoto skvělého seriálu se mohou těšit na reprízu všech deseti řad, tedy všech dílů, co existují.
Televize Nova vysíla naposled tento seriál minulý rok v červnu a sice jeho desátou řadu. Nyní je ale seriál připraven kompletní. Seriálový nadšenci už dlouho bombardovali televizi Nova dotazy o tomto seriálu, Nova jim tedy vyhověla a zařadila tento seriálový skvost do vysílání.
V USA tento seriál skončil poslední desátou řadou v roce 2007 po neuvěřitelných 214-ti dílech. Ti , co si seriál oblíbily si mohou seriál připomenout ve dvou televizních filmech, co se zatím vysílaly a to jeden březnový film s názvem The Ark of Truth a druhý poměrně nový, který se vysílal nedávno - 29. července s názvem Continuum.
A na kdy se můžete na tento seriál dívat. Hvězdná brána (první řada) začíná V PÁTEK 12. ZÁŘÍ NA NOVĚ.
Postupně vám budeme představovat nové seriály, na které se můžete těšit od září. Více informací se dozvíte už brzy na www.televizenova.blog.cz

33/2008

10. srpna 2008 v 10:00 Next week
Je tady opět neděle a je na čase si představit opět novinky, které uvádíme pravidelně každou neděli v naší rubrice Next week, které vás čekají příští týden.
Začneme jako tradičně seriály, v tomto týdnu se můžete těšit jen na jeden premiérový seriál a to sice seriál Báječní lidé (o tomto seriálu tu je už článek), ten televize Nova uvede v sobotu 16. srpna. Čekají na vás také dvě reprízy a to třetí řada amerického seriálu Ztraceni, která je pro vás nachystaná od 12. srpna a o den pozdějí tedy 13. srpna třetí řada amerického seriálu Gilmorova děvčata.
Na filmovém poli to bude o něco zajímavější. Nova si pro diváky připravila celkem šest premiérových filmů, které uvede téměř každý den. Hned z kraje týden tedy v pondělí 11. srpna uvede americký thriller Mnichov v 21:15. V úterý to bude druhý a zároveň závěrečný díl amerického thrilleru Hadův faktor ve 22:15. Ve středu to bude americký film Pirani útočí ve 23:35. Na sobotní večer je nachystán americko-německý film Žít po svém ve 20:00 a druhý den hned ráno v 00:25 je připravena francouzsko-britská komedie Agenti nula nula. Na nedělní 22 hodinu se těšte na kanadský krimifilm Na nočních vlnách.
Tolik z 33. týdne, na další novinky se můžet těšit opět za týden na www.televizenova.blog.cz.

TN.CZ včera bodovala !

9. srpna 2008 v 16:00 Internet
Včerejší tragická vlaková nehoda, která se stala u Studének na Novojičínsku rozbouřila všechna dostumná média v Česku. Vyjímkou nebyla ani televize Nova ani její zpravodajský portál TN.CZ.

Portál tn.cz včera jako první představil článek o této nehodě a to přesně v 10:45, žádné jiné zpravodajské portály ba ani žádné jiné zpravodajské televize tuto zprávu nedonesli rychleji. Reportérka TV NOVA spolu s reportérem tn.cz byli na místě mezi prvními.

Návštěvnost webu raketově vzrostla, navštívilo jej neuvěřitelných 170 tisíc uživatelů, což je téměř o sto tisíc více návštěvníků než tento web navštívilo minulý den. Diváky tato informace zajímala, dozvídali se o ni jak v písemné tak i v obrazové formě co 15 minut. Tn.cz jako první představila reportáž z místa, fotografie a telefonický rozhovor.

Do vysílání se po půl roce dostali opět Mimořádné zprávy, ty byli naposledy při volbě prezidenta na jaře. Během čtyř zpravodajských relací plus Odpoledních televizních novin a večerních televizních novin se podařilo celou situaci plně zmonitorovat. TV NOVA nasadila v hlavní zpravodajské relaci tři přímé přenosy o této události a zabývala se jí nejdéle ze všech televizních stanic a to celých 14 minut.

Fotbal na Nově !

9. srpna 2008 v 10:00 Novinky
Televize Nova zařadí do svého televizního programu po boku také sportovní události jako je Formule 1 další sport a to fotbal. Ten se čas od času na obrazovce objeví, nyní to ale bude v hlavním vysílacím čase ve 20 hodin.
Jedná se o přátelské fotbalové utkání a kdo bude hrát ? Mezi sebou svedou boj Česká republika a Anglie. Tento fotbalový zápas si určitě nemůže nechat ujít žádný pořádný fotbalový fanoušek, protože se během zápasu a v pauzách dozvíte mnoho zajímavých informací. Jaké ?
TV NOVA si pro vás připravila exklusivní reportáž o novém trenérovy českého fotbalového týmu Petra Rady, uvidíte také hráče Davida Beckhama v situaci, jak ho určitě neznáte, uvidíte také reportáž o fotbalovém chrámu ve Wembley.
Bude toho ale mnohem více, více rozhovorů, reportáží a komentářů. Takže sledujte fotbalový zápas Česká republika - Anglie VE STŘEDU 20. SRPNA VE 20:00 NA NOVĚ.

Aktuálně: Co uvidíte v dnešním Volejte Novu ? (2)

9. srpna 2008 v 8:30 Aktuálně
Je tu opět sobota a s tím i pravidelný pořad o TV NOVA, který můžete sledovat každou sobotu ve 12:00. Dnes se tu opět dozvíte to, co v dnešním díle uvidíte.
Podíváte se na to, jak se připravovala 4. NOC FILMOVÝCH NADĚJÍ, o tom co v ní uvidíte a kdo bude tento večer moderovat. Předství se vám premiérový film MNICHOV. Přiblížíme si další bondovku ZÍTŘEK NIKDY NEUMÍRÁ. Kouknete se na to, kde se vyráběla tolik populární letadla, co zazářili ve filmu RYTÍŘI NEBES.
Volejte Novu vám také představí americkou komedii STEPFORDSKÉ PANIČKY kde zazáří hvězda červeného koberce Nicol Kidman. Další hvězdou, co se objeví v dalším komediálním filmu je Eddie Murphy a to ve filmu JSEM AGENT. Dozvíte se ale také nějaké ty podrobnosti o tom, co pro vás Nova připravuje na září.
Chybět ale nebudou ani avše telefonické dotazy, které jste zaznamenávali na záznamník celý týden. Připravena je opět tipovací hra a ukázka nejzajímavějších peoplemetrových grafů.
VOLEJTE NOVU UŽ DNES VE 12:00 NA NOVĚ

Podrobnosti o novinkách na Nově

8. srpna 2008 v 16:00 Novinky
Včera televize Nova uspořádala tiskovou konferenci o tom, co bude vysílat od podzimu, tedy lépe řečeno od září. No a my vám tyto pořady, o kterých jste se dozvěděli v průběhu včerejšího dne na našem webu, od pondělí představíme.
Počínaje pondělím 11. srpna se tedy dozvíte vše poctatné. Články tedy budou jako o novém kriminálním seriálu Kriminálka Anděl, podíváme se na novou talkshow Pavlíny Wolfové a také se podíváme na nové televizní filmy, které se úplně první objeví na Nově.
No a určitě na vás také čeká článek o novém pořadu, který se bude zabývat celebritami a vše kolem němi. Budou tu ale i novinky v zahraničních seriálech.
Už brzy se tedy dozvíte vše, co bude od září na Nově. Na www.televizenova.blog.cz

Spolupracujte s námi !

8. srpna 2008 v 10:00
V diskuzích, do kterých se začínáte čím dál tím více zapojovat se už mnohokrát objevila zmínka o tom, že by jste chtěli na našem webu vidět lepší grafiku. Změna grafiky mohla nastat někdy na začátku září, to se ale nestane. Rozhodli jsme se totiž, aby jste se do procesu vytváření našeho webu zapojily VY.
Blog www.televizenova.blog.cz tedy vyhlašuje něco jako soutěž, kde k nám na naši e-mailovou adresu můžete poslat svoje návrhy toho jak by měla celá proměna proběhnout.
Posílat můžete svoje návrhy buď na ZÁHLAVÍ, POZADÍ STRÁNKY (aby odpovídalo černému písmu na povrchu) a MENU.
Návrhy můžete posílat až do neděle 24. srpna. Vítězný návrh oceníme tím, že jej zveřejníme na našem webu spolu s výhercem.
Chcete-li se tedy zúčastnit posílejte nám svoje návrhy na e-mailovou adresu: ernesttoo@seznam.cz.
Vítězná grafická podoba se představí poslední prázdninový den tedy 31. srpna.

ON-LINE: Tisková konference

7. srpna 2008 v 11:00 Aktuálně
V tomto článku vám budeme celý den aktuálně přinášet pořady, na které se můžete těšit od září, tato pravidelně aktualizovaná On-line zpráva bude aktivní každých 15 minut. Takže se máte na co těšit.
11:00 - Tisková konference TV NOVA k podzimnímu televiznímu programu začala.
12:00 - Nova potvrdila vysílání seriálu Kriminálka Anděl - připravujeme podrobnosti...
13:00 - Televize Nova bude vysílat 4. řadu seriálu Pojišťovna štětsí
14:00 - Potvrzen je i sitcom Comeback také od září
15:00 - Poprvé na TV NOVA se objeví televizní film - připravujeme podrobnosti...
16:00 - Pavlína Wolfová připravuje na září talkshow s dětmi - připravujeme podrobnosti...
18:00 - Pořad o celebritách se vrací na Novu - připravujeme podrobnosti...

Tisková konference TV NOVA

7. srpna 2008 v 10:30 Aktuálně
Dnes v 11 hodin se uskuteční Tisková konference televize Nova. Na této konferenci představí Nova médiím projekty, které připravuje od září. Těšit se můžeme na spoustu nových seriálů a jeden nový pořad. Ale nebudeme předbíhat.
Už minulý týden jsme vám představili nový seriál Comeback a postupně vám představujeme pořady, které bude Nova vysílat i v září po prázdninové pauze.
Na blogu www.televizenova.blog.cz se budete dozvídat ty nejzajímavější informace, které se objeví na všech stránkách. První informace se začnou objevovat už v odpoledních hodinách, hojně potom v zítřejších vydaních.
Na co se tedy můžete těšit od září? Sledujte náš blog a dozvíte se to jako první. Na dnešní a zítřřejší den připravujeme ON-LINE Aktualizace už od 11:00. Kvůli monitoringu TK dnes nebude vydáná zpráva v 16:00.

Pojišťovna štěstí v ohrožení !

7. srpna 2008 v 10:00 Novinky
Natáčení čtvrté řady úspěšného českého seriálu Pojišťovna štěstí, který se natáčí pod taktovkou zkušeného režiséra Jiřího Adamce, je v ohrožení. Proč ? Natáčení vrcholí právě v těchto letních měsících. Seriál ale zkomplikovala nemoc známé české herečky, která v seriálu hraje a to Jiřiny Jiráskové.
Jiřina Jirásková, která si v seriálu vystřihla postavu paní Kekulové, která ji v posledních několika letech proslavila je se svým zdravotním stavem na tom velice špatně. Byla na několika operacích a proběhla kolečko po několika nemocničních odděleních.
Všichni ze štábu i z vedení TV Nova se jen modlí, aby byla herečka v pořádku. Pojišťova štěstí je pro televizi Nova úplně prvním seriálem, který vysílá v novodobých dějinách. První řada se vysílala už v září 2004. Čtvrtá řada, která se nyní natáčí by se na televizních obrazovkách měla objevit tento rok na podzim.

Natáčí se Ulice !

6. srpna 2008 v 16:00 Ulice
A je to konečně tady, diváci svého oblíbeného nekonečného seriálu, který už běží na obrazovkách televize Nova s přestávkami vždy v léte třetím rokem, se konečně dočkali. Po téměř dvouměsíční natáčecí pauze, kdy měli herci a štáb absolutní klid od natáčení s vyjímkou několika secénáristů, kteří se asi dvakrát za prázdniny sešli pod záměrem vymyslet nějaké nové dějové linky na 4. sezónu tohoto seriálu.
UŽ TOTO PONDĚLÍ tedy 11. SRPNA se naplno rozjede natáčení úplně nových dílů, které můžete sledovat už od PONDĚLÍ 1. ZÁŘÍ. Ještě před tím, ale Nova uvede velký pilotní díl, který se natáčel koncem měsíce června a začátkem měsíce července. Vysílání televize plánuje na víkend před začátkem měsíce září a to samozřejmě v hlavním vysílacím čase ve 20:00, zda to bude v sobotu nebo v neděli na to si budeme muset ještě chvíli počkat.
O tomto pilotním díle vám ještě na našem webu přineseme podrobnější informace. Stejně tak vám přinesem informace o jedné s postav, která v seriálu hraje, ta se totiž ze seriálem Ulice rozloučí, které to bude ?
Čtěte už brzy na www.televizenova.blog.cz

Nova Author Cup 2008 - 2. část

6. srpna 2008 v 10:00 Nova Author Cup 2008
Minule jsme vám představili 13. ročník Nova Author Cupu 2008, prozradili jsme kde a kdy se koná, dnes vám prozradíme, jak se můžete přihlástit a v jaké kategorii můžete soutěžit.
Už nyní se můžete příhlašovat do tohoto cyklistického závodu pomocí elektronického formuláře, který naleznete na vebu www.novaauthorcup.cz, kde najdete také podrobnější informce o soutěži. Pokud vám ještě není 18 let, závodu se můžete zúčastnit jen když na vašem formuláři bude podpis vašeho zákoného zástupce.
Přihlásit se můžete až do 3. října pomocí internetového formuléře, potom budete vyzváni k zaplacení startovného ve výši 550 Kč, přihlásíte-li se na místě v den konání závodu to můžete učinit až do 9. října, startovné musíte zaplatit o sto korun věětší a sice 650 Kč. Zaplacení může proběhnout buď v hotovosti osobně nebo pomocí převodu z banky. Pokud budete chtít startovné zrušit musíte zaplati 100 Kč.
Celkem jsou vypsány 4 kategorie pro muže a 3 kategorie pro ženy a sice:
MUŽI - skupina A (do 40-ti let), skupina B (do 50-ti let), skupina C (do 60-ti let), skupina D (60 a více)
ŽENY - skupina A (do 40-ti let), skupina B (do 50-ti let), skupina C (50 a více)
Limit závodníků je 3000. Nova Author Cup 2008 začíná V SOBOTU 11. ŘÍJNA V 10:00.

Pořady, které pokračují i od září (1. část)

5. srpna 2008 v 16:00 Sezóna 2008/2009
Velice často bývá zvykem, že některé pořady potřebují čas od času proměnu, čas od času také neškodá nějaký pořad úplně vymazat s televizní obrazovky (pokud klesá jeho kvalita) no a čas od času také neuškodí, když se na televizní obrazovce objeví projekt nový. V následujícím článku se podíváme na 3 pořady, které budou pokračovat i na podzim.
Eso - tato hudební hitparáda prostě patří k televizi NOVA a patřit k ní bude i nadále a to i přes všechny dohady ohledně moderátora, kterým opět bude jeden z nejznámějších moderátorů v Česku a sice Leoš Mareš
Víkend - magazín televizních novin, který mapuje každý týden jedno téma a k tomu rozvine i reportáže, tento velice úspěšný pořad, který pochází ještě z hlavy Pavla Zuny patří mezí nejúspěšnější publicistický pořad na Nově a proto bude i on pokračovat
Střepiny - tento týdenk mapuje vše zajímavé co se v týdnu událo na zpravodajském poli, pořad, který běží na Nově už více než 5 let. Tento skvělý publicistický pořad je opět jedním z nejsledovanějších a jeho nedělní pozice kolem desáté hodiny je už zažitám zvykem
Které pořady budou v září ještě pokračovat ? To se dozvíte už brzy na www.televizenova.blog.cz

Seriálová vlna

5. srpna 2008 v 10:00 Novinky
Televize Nova vysílá spoustu zahraničních seriálů a to zejména amerických, v tomto článku se tentokrát dozvíte, kolik řad má váš oblíbený seriál, na kolik dílů se tedy můžete ještě těšit.
Odložené případy - vysílá se nyní 5. řada, v USA 6. řada od září
Beze stopy - vysílá se nyní 6. řada, v USA 7. řada od září
Ztraceni - vysílá se nyní 2. a 3. řada, v USA 5. řada od ledna 2009
Dr. House - vysílá se nyní 2. a 3. řada, v USA 5. řada na podzim
Vražedná čísla - vysílá se nyní 1. řada, v USA 5. řada v říjnu
Dva a půl chlapa - vysílá se nyní 5. řáda, v USA 6. řada na podzim
Kriminálka New York - vysílá se nyní 2. řada, v USA 5. řada v říjnu
Kriminálka Las Vegas - vysílala se 6. řada, v USA 9. řada v říjnu
Kriminálka Miami - vysílala se 4. řada, v USA 7. řada v září
Můj přítel Monk - vysílala se 5. řada, v USA se vysílá 7. řada
Plastická chirurgie s.r.o. - vysílá se 3. řada, v USA 6. řada na podzim
Pohotovost - vysílala se 13. řada, v USA 15. řada v září
Smallville - vysílala se 6. řada, v USA 8. řada v září
Útěk z vězení - vysílala se 2. řada, v USA 4. řada v září
Tento seznam seriálů se týka jen těch seriálů, které se vysílají na televizní obrazovce teď v letních měsících nebo, které budou pokračovat od září nebo v příštím roce. Uvedeny nejsou některé seriály z důvodu, že nemají další pokračování (např Gilmorova děvčata, Čarodějky).

Tragédie v Ordinaci v růžové zahradě !

4. srpna 2008 v 16:00 Ordinace v růžové zahradě
Od posledního dílu Ordinace v růžové zahradě 2 uplynulo už více než měsíc. Už za několik málo dní se rozjede natáčení dalších nových dílů tohoto fenomenálního seriálu, který se vysílá na televizi Nova už od roku 2005.
My vám nyní přinášíme horkou novinku, která se stane v seriálu Ordinace v růžové zahradě už po prázdninách. Už před něolika měsíci média pronesla, že v seriálu někdo zemře. Nyní už je vše jasné onou postavou, kdo se v seriálu objevuje už 4. rok bude ALEŠ ČÍŽEK ten na podzim ZEMŘE. Z jaké příčiny zemře není úplně jisté, spekuluje se o infarktu.
Herec stvárňující seriálového Aleše Čížka Ladislav Potměšil si už za seriál Ordinace v růžové zahradě, ve kterém jak sám říká hrál velice rád a tato role se mu opravdu líbila, našel náhradu a to v podobě nového sitcomu, který připravuje televize JOJ. Jmenuje se Kutyil s.r.o., kde bude hrát faráře, který bude radit známému kutilovy, kterého hraje herec Andy Kraus známí ze seriálu TV Marzkíza Susedia.
Seriál ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ UŽ V ZÁŘÍ