Červenec 2008

Aktuálně: Na jaké články se můžete těšit v následujících dnech ?

31. července 2008 v 17:30 Aktuálně
V následujících dnech na vás čeká plno dlaších zajímavých článků. Podíváme se na další kanál, který Nova připravuje už na podzim. Seznámíme vás s novinkami kolem nového webu televize Nova, který startuje rovněž na podzim a nakoukneme také pod pokličku nejsledovanějšího seriálu Ordinace v růžové zahradě - co vás čeká od září ?
Představíme vám také tipy na nové seriály, pořady a filmy, které budou co nevidět na televizní obrazovce a zavzpomínáme na Radoslava Brzobohatého jako Václava Krále s Ulice.
To vše už brzy na webu www.televizenova.blog.cz

Battlestar Galactica - 2. řada

31. července 2008 v 16:00 Nova Cinema
Na filmovém kanálu Nova Cinema, který patří pod síť kanálů televize Nova se nedávno objevil zbrusu nový seriál s názvem Battlestar Galactica. Jeho první řadu mohli diváci sledovat od pátku 25. července.
Seriál zpočátku zužovala velká kritika a to kvůli nasazení na filmový kanál Nova Cinema, ke kterému nemá spoustu diváků přístup. Po odvysílání prvního dílu byli ale něktěří fanoušci velmi rádi a také velmi překvapeni a to zejména povedením dabingem - ''Jedná se o jeden s nejpovedenějších dabingů.''
Seriál se vysílá na americké stanici SciFi od prosince 2005 - má celkem 4 série v říjnu tohoto roku bude uveden jeden speciál a 9. ledna budou uvedeny díly nové.
Na Nova cinema začíná druhá řada VE STŘEDU 13. SRPNA VE 20:00.

Báječní lidé - nový seriál

31. července 2008 v 10:00 Novinky
Už zítra začíná nový měsíc a to srpen a na těchto stránkách budete postupně s předstihem seznámeni s tím, na co nového se můžete těšit.

Dnešní upoutávka bude na nový americký seriál, který se bude vysílat od 16. srpna, každou sobotu - Báječní lidé v originále (Beautiful people). Jedná se o seriál, který běžel na americké televizi ABC od srpna 2005 do dubna 2006. Seriál má jen 16. dílů, včetně prvního pilotního dílu.

Když Lenn zjistí, že ji její manžel podvadí spolu s jejími dcerami se zbalí a přestěhují se z Nového Mexika do New Yorku. Její dcera dostane stipendium na škole a druhé se snaží prosadit v modelingu.

Seriál startuje v SOBOTU 16. SRPNA V 8:05.

Bobule 2

30. července 2008 v 16:00 Novinky
Český film Bobule, kterého je koproducent Televize Nova je jedním z nejúspěšnějších filmů tohoto roku. Od uvedení do kin jej navštívilo přes 275 tisíc diváků to znamená druhé místo v návštěvnosti (1. místo obsadil nový film Bathory). A když je nějaký film velice úspěšný jako Bobule jsou, tak je jasné že vznikne i jeho pokračování.
Už nyní se připravuje scénář pro nový film Bobule 2, který by se měl začít natáčet už v příštím roce. Zatím ovšem nejí jisté, zda ve filmu vystopí herci jako Kryštov Hájek, Tereza Voříšková, Václav Postránecký nebo Lumobír Lipský st.
Pokud vše dobře půjde a s natáčením se začne příští rok, tak by film mohl být uveden do kin někdy v letech 2011 nebo 2012.

Comeback - NOVINKA

30. července 2008 v 10:00 Sezóna 2008/2009
Novinkou v letošní televizní sezóně, která začně počátkem září by měl být údajně nový komediální seriál - COMEBACK. Jedná se spíše o žánr situační komedie tedy o seriál, kde jsou většinou uzavřené epizody podobně jako Hospoda či Policajti z předměstí.

Seriál se začal natáčet už 1. května, minulý týden si nechala TV Nova zaregistrovat i logo k připravovanému seriálu, takže vypadá, že má o něj zájem a nic nebrání k tomu aby byl v září uveden.

K dnešnímu dni je jistých hned několik postav, které by se měli v seriálu ukázat, tou první je herec Tomáš Matonoha nebo herečka Dana Batulková.

Zda se seriál na obrazovce objeví a kolik bude mít dílů se na 100 % dozvíme až v půli srpna, kdy TV NOVA uspořádá tiskovou konferenci pro média.

4. Noc filmových nadějí

29. července 2008 v 16:00 Novinky
Televizi Nova se zalíbilo pouštět se do projektů a sponzorovat projekty mladých začínajících filmových režiserů. Po 3. úspešných nocích filmovích nadějí a Zlínském psu se pouští do již čtvrté v pořadí Noci filmových nadějí.
Ta se tentokrát uskutční, stejně jako ta druhá o prázdninách, tahle konkrétně 15. srpna. Opět se zde utká několik českých filmových škol, které představí svá díla.
Dívací opět uvidí snímky různých žánrů: komedie, drama, animovaný film, groteska, videoklip. Bonusem bude pro díváky archivní snímek Tomáše Vorla - jedná se o snímek ještě z jeho studentských let.
NOC FILMOVÝCH NADĚJÍ - 15. SRPNA NA NOVĚ

Nový blog je tu !!!

29. července 2008 v 7:39
A je to tady !!! Nový blog o TV NOVA je konečně tady.
Když zadáte do vyhledávače TV NOVA naleznete oficiální web Novy nebo maximálně zpravodajský web tn.cz. Nevím jestli je možnost, že tento blog někam prorazí, ale budu se o to, co nejvíce snažit.
Podíváte-li se na nějaké neoficiální stránky Novy najdete zde jen okopírované zprávy z jiných stránek (nic jiného), na tomto blogu ale naleznete i články, které jinde nenajdete.
No a teď se do toho pustím, každý den bych tu chtěl mít minimálně jeden až dva nové články, tak doufám, že se mi to povede
Takže navštívili jste-li tento blog a došli jste až sem tam oznamte všem adresu:
www.televizenova.blog.cz